Viikko-ohjelmat

Ilmoittaudu ja varaa paikkasi haluamaasi jooga- tai pilatesharjoitukseen ajanvaraus­­järjestelmän kautta

Ilmoittaudu viimeistään kaksi (2) tuntia ennen tunnin alkua. Jos et pääse tunnille, muista perua varauksesi hyvissä ajoin, sillä varatuista paikoista velotetaan sarjakortilta käynti. Tuntivaraukset lukittuvat kahta tuntia ennen harjoituksen alkua.

• Tunti voidaan perua, mikäli ilmoittautuneita osallistujia on alle kolme.
• Päiväkohtaiset muutokset mahdollisia, tarkista tiedot aina ajanvarauksesta!

* Ei viikkotunti – tarkista ajankohdat ajanvarausjärjestelmästä
(hot) = kuuma tunti +35–38 astetta
(soft) = lempeä infrapunalämpö +25–35 astetta

Studio Yin Kauniainen
kevät 7.1.–30.6.2020

Maanantai

Studio 1
9.–10 Hatha Flow (soft) / Julie (engl.)
15–16 Yritystunti / Annukka
16.30–17.45 Yritystunti /
18 –19.15 Hatha / Terve Selkä -jooga / Gabriel (engl.)
19.30–21 Iyengarjooga / Jarno
Studio 2
18–19 Reformer Pilates / Terhi
19.10–20.10 Reformer Pilates / Terhi

Tiistai
Studio 1
17.30–18.30 Power Pilates / Titta
18.45–19.45 FasciaMethod-harjoitus / Titta
20–21 Yin (soft) / Inka
Studio 2
17.30–18.40 Spiraalistabilaatio + Footbic / Eija
19–20 Meditation / Manu (engl.)

Keskiviikko
Studio 1
8.30–9.30 Yritystunti / Julie (engl.)
8.15–9.15 Terve Selkä -Reformer / Mimmi
9.30–10.30 Pilates + väline / Mimmi
12–13.10 Yritystunti / Annukka
13.15–14.30 Yritystunti / Annukka
18.15–19.30 Hatha / Terve Selkä -jooga / Gabriel (engl.)
19.45–21.00 Yin Yang + Yoga Nidra / Julie (engl.)
Studio 2
17–18 Wall Yoga -seinäkejooga / Gabriel (engl.)
18.30–19.30 Reformer Pilates / Terhi

Torstai
Studio 1
9–10.15 Spiraalistabilaatio + Footbic / Eija
16–17.15 Aikuisbaletti / Barré / Jaana P
17.30–18.40 Vinyasa Flow (hot) / Julie (engl.)
18.45–19.45 Pilates / Mimmi
20–21 Yin (restoratiivinen) / Mimmi
Studio 2
17.30–18.30 Terve Selkä -Reformer / Mimmi
19–20 Reformer Pilates / Kaisa

Perjantai
Studio 1
9–10 Hatha Flow / Julie (engl.)
11.15–12.15 Sport SPS Spiraalistabilaatio / Terhi
16–17.10 Bikram Power Yoga (Hot) / Anna N
17.30–18.50 Yin (aroma) / Annukka
Studio 2
10–11 Reformer Pilates / Terhi

Lauantai
Studio 1
9 –10 Terve Selkä -pilates / Mimmi, Sonja
10.15–11.15 Power Pilates / Mimmi, Sonja
11.30–12.45 Vinyasa Flow (hot) / Julie (engl.)
14–14.55 Salsa / Yusleyby
15–15.55 Cubamix / Yusleyby
* 16–17 tanssikurssit mm. afro
Studio 2
13–14 Reformer Pilates / Alessandra (engl.)

Sunnuntai
Studio 1
11–12.15 Vinyasa Flow (hot) / Jutta
13 –14.15 Meditative Hatha / Manu (engl.)
16–17.10 Yin (soft) / Gesa (engl.), Julie (engl.)
17.15–18.30 Yin&Yang / Julie (engl.)
19–20.20 Yin (soft) / Annukka
Studio 2
11.30–12.30 Reformer Pilates / Kaisa

Tuntimuutokset mahdollisia – tarkista aina ajanvarausjärjestelmästä!

Päivitetty 1.1.2020
Lataa pdf

Tutustu tuntityyppeihin 
Tutustu opettajiin