Viikko-ohjelmat

Ilmoittaudu ja varaa paikkasi haluamaasi jooga- tai pilatesharjoitukseen ajanvaraus­­järjestelmän kautta

Ilmoittaudu viimeistään kaksi (2) tuntia ennen tunnin alkua. Jos et pääse tunnille, muista perua varauksesi hyvissä ajoin, sillä varatuista paikoista velotetaan sarjakortilta käynti. Tuntivaraukset lukittuvat kahta tuntia ennen harjoituksen alkua.

• Tunti voidaan perua, mikäli ilmoittautuneita osallistujia on alle kolme.
• Päiväkohtaiset muutokset mahdollisia, tarkista tiedot aina ajanvarauksesta!

* Ei viikkotunti – tarkista ajankohdat ajanvarausjärjestelmästä
(hot) = kuuma tunti +35–38 astetta
(soft) = lempeä infrapunalämpö +25–35 astetta

Studio Yin Kauniainen

Tunnelitie 4, 02700 Kauniainen
Kauppakeskus Grani, 2. kerros
www.varaaheti.fi/studioyin/fi/kauniainen

kevät 2019 1.4. lähtien

Maanantai
15–16 Yritystunti / Annukka
18–19 Reformer Pilates / Nina
18–19.15 Terve Selkä -jooga / Gabriel (engl.)
19–20 * Reformer tai intro / Nina
19.30–21 Iyengarjooga / Jarno

Tiistai
17.10–18.10 Hatha / Gabriel (engl.)
18.15–19.45 Vinyasa Flow (hot) / Eija
20–21 Somaattinen harjoittelu/Yin (soft) / Eija

Keskiviikko
9.30–10.30 Pilates I/II + väline / Mimmi
11–12.30 Yritystunti
13–14.30 Yritystunti / Annukka
17.15–18.15 Reformer Pilates / Jo (engl.)
17.45–19 Spiraalistabilaatio (Terve Selkä) / Eija
18.15–19.15 Reformer Pilates / Jo (engl.)
19.15–20.45 Hatha II / Gabriel (engl.)
19.30–20.30 *Yin-klinikka / Eija

Torstai
9.30–10.30 Spiraalistabilaatio (Terve Selkä) / Eija
16–17.15 Aikuisbaletti/Barré / Jaana
17.30–18.30 Terve Selkä -Reformer / Mimmi
17.30–18.40 Bikyasa Power Yoga (hot) / Jutta
18.45–19.45 Pilates I/II / Mimmi
20–21 Yin (restoratiivinen) / Mimmi

Perjantai
7–8 Pilates I/II / Rafael (engl.)
8.00–9.00 Yritystunti / Annukka
11–12 * Reformer Pilates / Jo (engl.)
16.15–17.15 Spiraalistabilaatio (Terve Selkä) / Eija
17.30–18.50 Yin (aroma) / Annukka
17.30–18.30 *Yin-klinikka / Eija

Lauantai
9–10 Terve Selkä -pilates / Mimmi, Sonja
10.15–11.15 Power Pilates / Mimmi, Sonja
11.30–12.45 *Yin-klinikka (Cirquit, PT,HIIT) / Rafael (engl.), Mimmi
13.15–14.30 Bikram Yoga (hot) / Anna

Sunnuntai
11–12.15 Vinyasa Flow (hot) / Jutta
12.30–13.30 Pilates klassinen rep. / Rafael (engl.)
14.30–15.30 Reformer Pilates / Hanna J
16.00–17.15 Yin (soft) / Gesa (engl.)
17.30–18.30 Yin&Yang / Annukka
19–20.20 Yin (soft)/ Annukka

Tuntimuutokset mahdollisia – tarkista aina ajanvarausjärjestelmästä!

päivitetty 31.3.2019

Tutustu tuntityyppeihin 
Tutustu opettajiin

Studio Yin Helsinki

Urheilukatu 5, 00250 Helsinki 
Telia 5G -areena, katutaso
www.varaaheti.fi/studioyin/fi/helsinki

kevät 2019 1.4. lähtien

Maanantai
17.30–18.45 Bikyasa Power Yoga (hot) / Yacine
19.15–20.45 Yin&Yang / Vera N

Tiistai
10–11.30 Hatha (soft) / Leena K
17–18 Pilates Chair + matto / Nina
18.15–19.15 Power Pilates / Nina
19.30–20.45 Vinyasa Flow I/II (hot) / Sami

Keskiviikko
17.30–19 Vinyasa Flow I/II (soft) / Riina
19.30–20.45 Terve Selkä -jooga / Eva

Torstai
16.15–17.30 Yritystunti
18–19.15 Yin (aroma) / Laura
19.30–20.45 Yin&Yang / Laura

Perjantai
17.15–18.15 Pilates I/II + väline / Sonja
18.30–19.45 Vinyasa Slow (soft) / Annamari

Lauantai
10–11.15 Terve Selkä -jooga / Eija
11.45–13.15 Vinyasa Flow I/II (hot) / Eija

Sunnuntai
10.30–12 Bikyasa Power Yoga (hot) / Yacine
16–17 Pilates I/II / Rafael (engl.)
17.15–18.30 Hatha / Gabriel (engl.)
19–20.30 Yin (soft) / Laura

Tuntimuutokset mahdollisia – tarkista aina ajanvarausjärjestelmästä!

päivitetty 31.3.2019

Tutustu tuntityyppeihin 
Tutustu opettajiin